הגשת מועמדות

הכנסו לדף הגשת מועמדות ומלאו את הפרטים הנדרשים. בכל עת ניתן להתקשר למספר 072-3921661 לפרטים נוספים ו\או סיוע. כמו כן, ניתן לשלוח תמונות ופרטים לוואצפ שמספרו: 0525317772. שימו לב! במידה והנכם קטינים – יש לבקש מההורים ליצור קשר ו\או למלא את הפרטים. אין לשלוח תמונות ו\או כל פרט כזה או אחר במידה והנכם קטינים.

ראשית יש למלא את הפרטים הנדרשים בטופס הגשת מועמדות. לאחר מכן, במידה וצוות UDM חושב שישנו פוטנציאל, נציג UDM יצור עמכם קשר לתיאום פגישת הכרות ותיאום ציפיות. לאחר פגישה זו שני הצדדים יכולים לחליט האם ממשיכים לשלב הבא (שלב צילום במידת הצורך והפניית עבודות) בהתאם לשיקול שלהם.

אופי העבודה של UDM הינו שונה מסוכנויות אחרות. אנו מתמחים בעיקר ברשת האינטרנט. בגלל אופי העבודה, גובה ומשקל לרוב לא יהוו מכשול. אנו מחפשים אנשים נאים, בעלי ביטחון עצמי, מוסר עבודה גבוה. אין צורך בבוק, אין צורך בניסיון. אל תהססו והגישו מועמדות עוד היום.

התקבלתי! צילום סטודיו

במידה והצוות חושב כי ישנו פוטנציאל לקבלת עבודות, נציג יוצר קשר תוך 2 / 3 ימי עסקים. יחד עם זאת, אם עבר יותר מ-3 ימי עסקים והנכם מעוניינים לקבל פרטים, הנכם מוזמנים להתקשר בכל עת: 072-3943860 או 052-5317772

הצילום תלוי בהתאמת הדוגמן\ית, בגילו ובהסכמתו.
הצילומים מתבצעים בסטודיו הצלם (משתנה מעת לעת) ולרוב מצלמים על רקע לבן, סאשן עם בגדי קז’ואל, סאשן עם בגדים ייצוגיים\אלגנט, סאשן בגדי ים, סאשן הלבשה תחתונה. יתכנו צילומים נוספים בהתאם כגון, צילומים על רקע ירוק (סטילס ווידאו), עם ביגוד מותאם. כמו כן יתכנו צילומי חוץ באתרים שונים.

משתנה מדוגמן לדוגמן ובהתאם לסוג, אופי הבוק והצורך. במידה והוחלט ע”י צוות UDM שאין צורך והכנם מעוניינים בכל זאת לתמונות נוספות. אמרו לנו. אנחנו כאן עבורכם.

 

תמיד! בכל שלב ההתקשרות מולנו ניתן ואף רצוי להגיע עם מלווה (כמובן בכל שלב אתם תבחרו האם המלווה יהיה נוכח ב”סאשן” הצילומים). *קטינים מחוייבים להגיע עם הורה \ אפוטרופוס.
יחד עם זאת חשוב להבהיר ולהדגיש:
1) המלווה אינו רשאי להתערב בצילום הסטודיו ו\או להפריע למהלך הצילומים.
2) רצוי להגיע עם מלווה שלא יגרום לכם למבוכה או הפרעה כל שהיא בעצם הנוכחות שלו. המטרה להוציא את התמונות הטובות ביותר ולאפשר לכם לקבל עבודות רבות.

אם ביקשנו מכם למרות שיש לכם תמונות, בכל זאת לבצע צילומי סטודיו יש לכך מספר סיבות אפשרויות:
1) בכדי לצרף את התמונות שלך למאגר והאפשרות להציג אותם בפני לקוחות בסכונות עצמה ו\או בעבודות דוגמא ברשת האינטרנט אנו מחוייבים לקבל זכויות מלאות על התמונות.
2) אנו מצלמים בדרך מסויימת וקבועה אשר מותאמת כאמור לצרכי הסוכנות וככל הנראה התמונות אשר ברשותכם אינן מתאימות.
3) התמונות לא עדכניות ו\או לא משקפות את היכולות והנתונים שלכם.