הגשת מועמדות
 • כיצד מגישים מועמדות?

  הכנסו לדף הגשת מועמדות ומלאו את הפרטים הנדרשים. בכל עת ניתן להתקשר למספר 072-3921661 לפרטים נוספים ו\או סיוע. כמו כן, ניתן לשלוח תמונות ופרטים לוואצפ שמספרו: 0525317772. שימו לב! במידה והנכם קטינים – יש לבקש מההורים ליצור קשר ו\או למלא את הפרטים. אין לשלוח תמונות ו\או כל פרט כזה או אחר במידה והנכם קטינים.

 • מהם השלבים להגשת מועמדות?

  ראשית יש למלא את הפרטים הנדרשים בטופס הגשת מועמדות. לאחר מכן, במידה וצוות UDM חושב שישנו פוטנציאל, נציג UDM יצור עמכם קשר לתיאום פגישת הכרות ותיאום ציפיות. לאחר פגישה זו שני הצדדים יכולים לחליט האם ממשיכים לשלב הבא (שלב צילום במידת הצורך והפניית עבודות) בהתאם לשיקול שלהם.

 • מהם הקריטריונים בכדי להתקבל לסוכנות

  אופי העבודה של UDM הינו שונה מסוכנויות אחרות. אנו מתמחים בעיקר ברשת האינטרנט. בגלל אופי העבודה, גובה ומשקל לרוב לא יהוו מכשול. אנו מחפשים אנשים נאים, בעלי ביטחון עצמי, מוסר עבודה גבוה. אין צורך בבוק, אין צורך בניסיון. אל תהססו והגישו מועמדות עוד היום.

 • הגשתי מועמדות. לאחר כמה זמן יוצרים קשר מהסוכנות?

  במידה והצוות חושב כישנו פוטנציאל וקבלת עבודות, נציג יותר קשר תוך 2 / 3 ימי עסקים. יחד עם זאת, אם עבר יותר מ-3 ימי עסקים והנכם מעוניינים לקבל פרטים, הנכם מוזמנים להתקשר בכל עת: 072-3921661 או 052-5317772

התקבלתי! צילום סטודיו
 • מה נדרש להביא ליום הצילום?

  קבוע: תעודת זהות \ רשיון נהיגה \ דרכון.
  נוסף: טרם תיאום יום הצילום תקבלו טופס המציין מה להביא בנוסף הכולל הסבר. במידה וישנה התלבטות, הנכם מוזמנים תמיד להתקשר להתייעץ.

 • איך ומה מצלמים למאגר?

  הצילום תלוי בהתאמת הדוגמן\ית, בגילו ובהסכמתו.
  הצילומים מתבצעים בסטודיו הצלם (משתנה מעת לעת) ולרוב מצלמים על רקע לבן, סאשן עם בגדי קז’ואל, סאשן עם בגדים ייצוגיים\אלגנט, סאשן בגדי ים, סאשן הלבשה תחתונה. יתכנו צילומים נוספים בהתאם כגון, צילומים על רקע ירוק (סטילס ווידאו), עם ביגוד מותאם. כמו כן יתכנו צילומי חוץ באתרים שונים.

 • יש סטייליסטית ומאפרת במקום?

  משתנה מדוגמן לדוגמן ובהתאם לסוג, אופי הבוק והצורך. במידה והוחלט ע”י צוות UDM שאין צורך והכנם מעוניינים בכל זאת לתמונות נוספות. אמרו לנו. אנחנו כאן עבורכם.

 • אפשר לבוא עם ליווי?

  תמיד! בכל שלב ההתקשרות מולנו ניתן ואף רצוי להגיע עם מלווה (כמובן בכל שלב אתם תבחרו האם המלווה יהיה נוכח ב”סאשן” הצילומים). *קטינים מחוייבים להגיע עם הורה \ אפוטרופוס.
  יחד עם זאת חשוב להבהיר ולהדגיש:
  1) המלווה אינו רשאי להתערב בצילום הסטודיו ו\או להפריע למהלך הצילומים.
  2) רצוי להגיע עם מלווה שלא יגרום לכם למבוכה או הפרעה כל שהיא בעצם הנוכחות שלו. המטרה להוציא את התמונות הטובות ביותר ולאפשר לכם לקבל עבודות רבות.

 • יש לי תמונות. מדוע מבקשים ממני בוק?

  אם ביקשנו מכם למרות שיש לכם תמונות, בכל זאת לבצע צילומי סטודיו יש לכך מספר סיבות אפשרויות:
  1) בכדי לצרף את התמונות שלך למאגר והאפשרות להציג אותם בפני לקוחות בסכונות עצמה ו\או בעבודות דוגמא ברשת האינטרנט אנו מחוייבים לקבל זכויות מלאות על התמונות.
  2) אנו מצלמים בדרך מסויימת וקבועה אשר מותאמת כאמור לצרכי הסוכנות וככל הנראה התמונות אשר ברשותכם אינן מתאימות.
  3) התמונות לא עדכניות ו\או לא משקפות את היכולות והנתונים שלכם.

התקבלתי! קבלת עבודה
 • כמה אחוזים אתם גובים על כל עבודה?

  החברה לא גובה אחוזים ולא עובד בשיטת “עמלות”. הדוגמנים הם אלו שעובדים מול החברה ואנו משלמים להם עבור עבודתם. השכר נקבע מראש על פי סוג העבודה.

 • אפשרי לבחור / לסנן עבודות?

  באופן עקרוני הדוגמנים אינם מחוייבים לקבל עבודות ויכולים לסנן. יחד עם זאת, במידה ודוגמן יסרב לעבודות רבות וללא סיבה מוצדקת הסוכנות עלולה להסירו מהמאגר.

 • כיצד מתבצע תהליך קבלת העבודה?

  ברגע שנמצא דוגמן מתאים לעבודה, סוכן פונה אל הדוגמן ומציע לו את סוג העבודה, התנאים והשכר. במידה והדוגמן אינו יכול ו\או אינו מעוניין, אנו פונים לדוגמן המתאים הבא.

 • האם מובטח לי עבודה?

  לא. אנו בסוכנות לא מבטיחים דבר. למרות הרצון הטוב אין לנו יכולת לחזות את העתיד.
  יחד עם זאת, חשוב להבין כי רווחי החברה הם מקבלת עבודות של הדוגמנים ולכן אנו עושים את המרב בכדי שדוגמנים רבים ככל שניתן יקבלו עבודות.
  כמו כן, אנו לא מחייבים את הדוגמנים לחוזים כובלים. בזמן שאתם ממתינים לעבודה, יש לכם האפשרות לעבוד בתחום ובכל תחום ללא כל בעיה.
  * חשוב להדגיש: רוב מוחלט של הדוגמנים\דוגמניות קיבלו עבודה ואף לאחר החודשים הראשונים של הצטרפותם למאגר.
  כמו כן, לדוגמנים אין מה להפסיד כיוון שהם לא שילמו עבור הבוק. מקסימום רכשתם ניסיון, חוויה וכמובן תמונות איכותיות.

חוזה הצטרפות / חוזה עבודה
 • מהו חוזה ההצטרפות?

  אין חוזה הצטרפות. הדוגמן יכול לעבוד במקביל ושני הצדדים יכולים להפסיק את ההתקשרות והעבודה יחד בכל עת.

 • חוזה / הסכם צילום מאגר

  חוזה אשר מאשר כי הנכם מוותרים על זכויות היוצרים של התמונות ובכך מאפשרים לנו להשתמש בהם להצגת התמונות בעבודות דוגמא וכד’…

 • מהו החוזה בקבלת עבודה?

  ההסכם משתנה מעבודה לעבודה ולכן ישנו קושי לענות על שאלה זו. יחד עם זאת “בגדול” מצוינים הימים בהם הדוגמן מתחייב להגיע, שעות, סודיות, שכר וכד’…

ישנן עלויות כל שהן?
 • יש תשלום כל שהוא עבור הצטרפות למאגר?

  לא. במידה והחלטנו כי הנכם מתאימים אין עלויות כלל. יחד עם זאת, את צילום הבוק (במידה ונדרש) אנו נעשה לפי הצורך שלנו. במידה והנכם מעוניינים “לנצל” את ההזדמנות ולבצע צילומים נוספים, ניתן לבצע זאת בסכום סמלי באותה ההזדמנות.

 • מדוע כולם דורשים בוק בתשלום ואתם לא?

  אנחנו לא מעוניינים להרוויח דרך יצירת בוקים (במקרה של הצטרפות לסוכנות) או לחילופין להבטיח את זמננו בקבלת תשלום. חשוב לנו שהדוגמנים יבינו שהאינטרס הוא משותף וכל הצדדים ירוויחו בעת קבלת עבודות. שיטת WIN WIN. יחד עם זאת, אנחנו לא נבצע עבורכם צילומים בסטודיו מפואר, נביא צוות גדול (כגון סטייליסטית ומאפרת ועוזר צלם) כשאין צורך בכך. אנחנו חוסכים עלויות כשאפשר ובכך מונעים את הצורך בקבלת תשלום מהדוגמן.

צריכים סיוע? דברו איתי ;)
היי! בחרו נציג \ מחלקה לשוחח עמנו בוואצאפ.