מחפשים ייצוג \ סוכן אישי?

הגעתם למקום הנכון!
נעים מאוד, שמי עוז בובה הבעלים של UDM ו-UziDesign.
משנת 2013 כאשר הקמתי את UDM כשירות משלים ללקוחות UziDesign שמחתי לראות את UDM מתפתחת והופכת להיות עצמאית לחלוטין. מעבר לשירותים עבור כלל הלקוחות שלנו בתחום האינטרנט (עבור אתרי מסחר, פרסומות לאינסטגרם, פייסבוק בארץ ובחו"ל וכד'), יצרנו קשרים רבים מסביב לעולם והפכנו בית לפיתוח קריירה בתחום.
היום, אני גאה להיות חלק מהסכמים מול סוכניות ענק כגון "איבן פאשן" בולגריה ושותף לעבודות קבועות בארצות הברית ואיטליה.

למה אצלי?

בוק אינו תנאי קבלה. אנו מאפשרים לכם לעשות את הבוק שלכם בכל מקום שבו תחפצו. מצב זה, יכול לאפשר לכם להיות בטוחים כי נבחרתכם בזכותכם ולא בזכות כספכם וכי האינטרס שלנו הינו אינטרס משותף.
גילוי נאות: אנו מאפשרים למעוניינים לבצע בוקים, קורסים ומסלולים שונים גם אצלנו. במידה ותחליטו לבצע זאת אצלנו אנו מסבסדים חלקית בהתאם לזמן ההתחייבות שלכם בהסכם.

אני מקבל רק את אלו שאני מאמין בכל ליבי שאנחנו יכולים להצליח יחד. זה לא רק יופי ו\או כשרון. זה אופי מסוים שאני דורש. גם "בחומר" האנושי וגם ב"רעב" להצלחה ודחיפה קדימה.

אני לא סוכנות עם מאות או אלפי מיוצגים. אני עובד במתכונת מצומצמת מאוד וזאת על מנת לשמור על יחס אישי ומקסום יכולות והצלחות של כל אחד מהמיוצגים. לכל אחד מהמיוצגים יש את הטלפון הישיר שלי ואנחנו בקשר רציף.

מעבר לסיוע, ייעוץ ותרגול המיוצגים באופן עצמאי, אנו נפגשים בהתאם לתרגול בסטודיו, תרגול חוץ, הגדלת תיק עבודות, הכנת ShowReel וכל דבר שיכול לסייע למיוצג לקידום ופיתוח הקריירה

בזכות הדרך שבה הוקמה UDM והניסיון הגדול של UZIDESIGN מול לקוחות בעולם הרשת, אני יודע בדיוק מה לקוחות צריכים ומחפשים. כך שמתאפשר לי להכווין ולהציג אתכם בצורה מושלמת.

סוכנות שחושבת אחרת!

אצלנו, לא תצטרכו לשלם עבור בוק, לימודי משחק וכד'.
הבוק וההדרכה – עלינו! אתם, צריכים רק להיות רציניים. מאוד רציניים
זה הזמן להגיש מועמדות: