שמי גיל זכריה
שחקן, מפיק פרסומות ומאמן מנטלי.
שחקתי והפקתי מגוון פרסומות לחברות גדולות כמו גולדסטאר ואמרני ביוטי ובין היתר כמה עסקים קטנים.

הסרטים שאני מפיק מספרים את סיפורם של-מותגים, מוצרים ורעיונות בכוונה לעורר את הרגש של הצופה ולגעת בחוש הומור שלו. ליצור השפעה המניעה לפעולה.
אני אחראי מהשלב של יצירת הקשר עם הלקוח ועד לשלב  שהפרסומת עולה לרשת ובכל התהליך הזה אני דואג לארגן את הצוות הדרוש לאותו פרויקט ובקשת הלקוח- צלמים, עורכים, קראייטיב, קופרייטינג, שחקנים, סאונד מן וכו'.

אני מלווה אנשים להגשמה עצמית – איך להתמודד עם פחדים ולחצים. איך ליצור קשר בריא וחזק עם עצמך, לבטא את מי שאתה לעולם. זה דורש אמת, כנות, חשיפה, פגיעות ואומץ לב – שם נמצא כל האור.
בני אדם לא אוהבים להתמודד עם האמת, כי האמת כואבת ובני אדם לא אוהבים להרגיש כאב אז הם מעדיפים להדחיק, לספר לעצמם סיפורים ותירוצים. העיקר לא להתמודד עם הבעיות שלהם, עם האמת. ואז נוצר חור במערכת הריגשית שלנו, בתת מודע שלנו שמוביל אותנו ביום יום ולפעמים אנחנו לא מבינים למה אנחנו מתנהגים כמו שאנחנו מתהגים, חושבים כמו שאנחנו חושבים, צריך להבין שהכאב הוא הכרחי לצמיחה וההתפתחות שלנו ולחבק אותו, צריך לפתח מודעות איתנה לעצמנו.

אני נותן כלים איך להדק את הקשר עם עצמך – עם הנשמה, איך לנהל את המחשבות והרגשות שלך ולא שהם ינהלו אותך. איך לרסן את האגו (הזהות שלנו) שמביא איתו חבילה מאוד גדולה – הפרקציונזים שלנו, מחשבות שליליות, הרס עצמי, פחדים, דפוסי חשיבה והתנהגות שאנחנו לא רוצים שהם יהיו חלק מאיתנו. את "האני" שמונע מאיתנו להתקדם ולחיות את החיים שהנשמה שלנו באמת רוצה, המהות שלנו.
איך לחיות באמת ברגע, "בכאן ועכשיו". בהווה, כי עבר ועתיד זה פיקציה שהמוח האגואי שלנו המציא. לחיות "בכאן ועכשיו" נמצא כל האוצר. גם במשחק.
אחרי שצללנו, העמקנו, דיברנו, אנחנו צריכים להביא את זה לידי ביטוי במשחק שלנו. להביא את האמת שלנו. כל אחד ייחודי בפני עצמו, לכל אחד יש את הטביעת אצבע שלו, המתנה שאלוהים נתן לו.
בשביל זה אנחנו צריכים לחגוג את מי שאנחנו, את הקיום שלנו, ולא לצחוק לאלוהים בפנים אחרי מה שהוא נתן לנו, כי החיים האלה מתנה וצריך לתפוס את זה כך ולהביא את זה לידי ביוטי. להגיע לערך עצמי ולא להרס עצמי.

בתוך כל זה – אני מלמד איך להכיר את נפש האדם, הכרת העולם הפנימי, הרגשי והאישי. לשבור קודים בתת מודע שאינם מקדמים אותנו ואיננו מודעים אליהם, טיפול רגשי לשבירת אמונות מגבילות, לדייק את עצמנו ואת המטרות שלנו להגשמת יעדינו. איך לעשות מניפולציות רגשיות על הפרטנר על מנת להשיג את מבוקשי, ניתוח והבנת מניעים רגשיים ומצבים רגשיים. שימוש בתת מודע לצרכי כניסה לדמות ויצירת חזות אותנטית.

חיות הרגע הנוכחי המאפשרת להתמקד ברגע ולסמוך על האימונים שעשינו ללא הסחות דעת ולהביא את בכאן ועכשיו.
טכניקה מול מצלמה – איך לדבר מול המצלמה, מה המצלמה אוהבת ופחות אוהבת:
-ביטחון מול מצלמה
-שפת גוף
-להכיר "את העצמי" בתוך המצלמה – ויזואלית.
-דיבור ברור-דיקציה, אינטונציה, טון – איך תרצה שהקהל יחוש כלפיך?
-תאורה נכונה ומתאימה.
-שוטים – קלאוז אפ, מדיום שוט, לונג שוט-מה הכי מתאים לצילום הדרוש.
-סאונד

בפגישה/בסדנא נעמיק ונצלול למצולות הלב. נרד לרבדים עמוקים, כדי להגיע לריפוי ושלמות מקסימאלית. 
הבנת חומר הלימוד – אני לא מוותר על המתאמן שלי, ומאמין בכל אחד,גם שהמתאמן מוותר לעצמו. כולנו בנויים מאותם חומרים כבני אדם. יש לנו את אותו טבע רוחני. בגלל זה אני מאמין שאם בן אדם אחד ביקום הזה יכול, כולנו יכולים. רק צריך להתמסר, להאמין ולהנות מתהליך מעצים ומלמד.