סטודיו • הפקות אופנה • ייצוג

“UDM” מקבוצת UziDesign מספקת שירותי סטודיו, הפקות אופנה וייצוג.

UDM שירותי סטודיו הפקות אופנה וייצוג הוקמה ע”י חברת UziDesign לאחר כ-13 שנות ניסיון בתחום האינטרנט, בניית אתרים, קידום, שיווק, ניהול קמפיינים ועוד. אופי העבודה של חברת UziDesign הפגיש אותנו עם לקוחות בעלי צורך בדוגמנים ו\או פרזנטורים עבור אתר האינטרנט שלהם, לדפי הנחיתה, לבאנרים, לסרטוני התדמית ולכל מערך פרסומי כזה או אחר. בעקבות צורך זה, הוחלט בחברה על הקמת סוכנות UDM ובכך אפשרנו ללקוחותינו לקבל שירותים נוספים, ממוקדים ומקצועיים יותר עם השירות הטוב והמוכר של חברת UziDesign.

היום, לאחר שנים של ניסיון אנו גאים לציין שהרחבנו את שירותינו:

צילום מוצרים / צילום עבור חנות וירטואלית: צילום המוצרים במקום העסק ו\או צילומם בסטודיו של UDM.

פרזנטורים\דוגמנים לאתרי אינטרנט: נבחר יחד את האדם המתאים לך לפי אופי העסק והמוצר. נחליט האם כדאי להציג וידאו באתר ו\או תמונות סטילס לצורך המחשה והעברת מסר אשר מתאים בדיוק לצרכי העסק שלך.

דפי נחיתה: צילומי סטילס, הפקות וידאו, מצגות ועוד.. אשר יגרמו “לנוחתים” בדף זה למלא את הפרטים הנדרשים ו\או להמשיך ולהתעניין.

סרטוני תדמית: הפקת וידאו מקצועית להעברת מסר ברור וקולע. סרטון שהגולשים ירצו וייהנו לשתף.

הפקות אופנה: אנו ב-UDM דואגים להכל כולל הכל. מעבר לצלם, נדאג בהתאם לצורך לסטייליסטית, מאפרת, דוגמנים לפי נתונים, אתרי צילום (בארץ או בחו”ל), סטודיו מתאים וכד’

ייצוג דוגמנים: אנו ב-UDM מייצגים דוגמנים ללא דרישת תשלום מצד הדוגמן (כגון “בוק” או לימודי משחק מול מצלמה) וללא חוזים כובלים. הגישו מועמדות עוד היום.