עריכת התמונות

היום יותר מתמיד ידוע לכל, כי כל התמונות עוברות עריכה. אין דוגמנית (גם הגדולה שבהן) שתמונותיה לא עוברות עריכה. לכן, מעבר לצילום איכותי צריך לדעת לבחור גם את אלו שיודעים לערוך. אנו ב-UDM משקיעים זמן רב בעריכת התמונות ויש לנו נסיון רב.
לרוב, לערוך את התמונות לוקח זמן רב יותר מכל סשן הצילום עצמו. למרות זאת, אנו ב-UDM מאמינים שכל התמונות צריכות לעבור עריכה. ישנן כאלה שיותר וישנן כאלה שפחות אך כולן ללא יוצא מן הכלל עוברות עריכה ולא מספר תמונות לבחירה. זה לא אומר שהדוגמן לא נאה. זה אומר שאנו לוקחים תמונה מצוינת והופכים אותה למשולמת.
לא תמצאו אצלנו בתמונות סימני לכלוך מצעדי רגליים על נייר/בד הצילום, לא תמצאו השתקפויות לא רצויות, צל לא רצוי, הבדלי גוונים על הרקעים ובמקרה של צילומי חוץ לא תמצאו לכלוך בסביבת התמונה (אנו נדאג לנקות את השטח הצילום או לחילופין נסיר בעריכה) או כל דבר אחר שגורע מהתמונה.

זה האיכות ולא הכמות! אנו לא עובדים בשיטה של צילום ללא הפסקה ברצף בכדי שיהיו לכם מאות של תמונות ובסופו של יום נערוך לכם מספר תמונות בודדות. אנחנו נצלם בקצב שלכם. נסביר לכם תוך כדי הצילום, נבחן כיצד ניתן לשפר ובכך יהיו לכם רוב מוחלט של תמונות מעולות, מגוונות ושכולן כאמור יעברו עריכה.
לדוגמא, במקום לקבל 300 תמונות דומות (בגלל רצף צילום) ו-15 תמונות איכותיות לאחר עריכה, תקבלו כ-50 תמונות איכותיות, מגוונות ולאחר עריכה. ואנו שואלים, מה באמת עדיף?
*למען הסר ספק, המסרים המצוינים לעיל הם לשם המחשה. כמות התמונות משתנה משתנה מחבילה לחבילה ויכולות דוגמן.

שימו לב! התמונה אשר המוצגת בדף זה (לפני העריכה) נרכשה ממאגר תמונות בכדי לשמור על פרטיות הדוגמניות שלנו. העריכה כמובן בוצעה על-ידינו והנה להמחשה בלבד.

← הזיזו מצד לצד לצפיה בהבדלים →

מעוניינים בשירות עריכת תמונות? צרו קשר בטופס זה (לחצו) או התקשרו: 052-5317772

צריכים סיוע? דברו איתי ;)
היי! בחרו נציג \ מחלקה לשוחח עמנו בוואצאפ.